WYRAŹ SIEBIE: SPERSONALIZUJ SNEAKERSY ZA FREE!

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. WYRAŹ SIEBIE: SPERSONALIZUJ SNEAKERSY ZA FREE!

Wydarzenie

WYRAŹ SIEBIE: SPERSONALIZUJ SNEAKERSY ZA FREE!

Avenida Poznań
11–16.10.2021

Artyści ze Sneakers Boyz zaczarują Wasze buty na nowo!

Marzycie o niepowtarzalnych butach, oddających Wasz styl i charakter w 100%? Co powiecie, gdyby na sneakersach, czy trampkach pojawiła się … podobizna ukochanego czworonoga, cytat z filmu, ważny symbol, data lub …imię chłopaka? Teraz to możliwe, dzięki naszej Custom Shoes Zone!

Co zrobić, by wziąć udział w akcji? To proste, wystarczy, że:

  • w dniach 1 – 16 października zakupicie w Avenidzie obuwie sportowe (wykluczone są jedynie buty wykonane z zamszu i nubuku)
  • następnie w dniach 11 – 16 października zarejestrujecie paragon w Punkcie Obsługi Akcji
  • i… oddacie zakupioną parę obuwia w ręce artystów ze Sneakers Boyz, którzy spersonalizują je „za free” według Waszego pomysłu!
  • uwaga: czas oczekiwania to maksymalnie 25 min.

Codziennie customizacji zostanie poddanych 40 par butów. Nie dajcie czekać Waszym pomysłom – kupcie buty i zaczarujcie je na własny sposób ze Snekers Boyz! Regulamin dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji.

Akcja customizacji trwa od  11 do 16 października w godzinach od 12:00 – 20:00. W akcji mogą wziąć udział osoby, które w dniach 1 – 16 października zakupią
w Avenidzie buty sportowe. Liczba customizacji w ramach akcji jest ograniczona. Custom Shoes Zone mieści się na poziomie 1 (przy fontannie).