SZKOŁA PLAYMOBIL: NAUKA I ZABAWA!

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. SZKOŁA PLAYMOBIL: NAUKA I ZABAWA!

Wydarzenie

SZKOŁA PLAYMOBIL: NAUKA I ZABAWA!

Avenida Poznań
1-11.06.2022

Czas na szkołę pełną wrażeń!

Szkoła pełna atrakcji w… Avenidzie? Z okazji Dnia Dziecka wszystko jest możliwe! Również wyjątkowe lekcje pełne ciekawostek i niespodzianek. A wszystko to za sprawą Playmobil, czyli Szkoły Pełnej Wrażeń. Do jej odwiedzenia i wzięcia udziału w arcyciekawych lekcjach zapraszamy od 1 do 11 czerwca dzieci w wieku 5-12 lat.

 

Co je czeka w tej wyjątkowej szkole? W strefie fizyczno-chemicznej 1., 4. i 11. czerwca na uczniów czekać będzie nauczyciel prowadzący 45 – minutowe zajęcia pełne fantastycznych eksperymentów chemicznych.

W strefie WF-u ze ścianką wspinaczkową i koszem do grania w koszykówkę będzie można się poruszać w myśl zasady, że „ruch to zdrowie”! W „klasie” biologicznej będzie można zobaczyć tkanki ludzkie, zwierzęce i roślinne, a także obejrzeć wystawę spreparowanych owadów i skorupiaków oraz ludzki szkielet.

Podczas lekcji historii dzieciaki sprawdzą się ze swojej wiedzy historycznej na multimedialnym ekranie dotykowym, pobłądzą w wirtualnej rzeczywistości z okularami VR oraz zrobią sobie zdjęcie w atelier fotograficznym. Interaktywne kolorowanki czekają na zajęciach plastycznych, a w świetlicy maluchy będą mogły pobawić się zabawkami marki Playmobil i pstryknąć pamiątkową fotkę z ulubioną maskotką!

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w tej fantastycznej szkolnej przygodzie pełnej wrażeń i humoru! W Avenidzie Dzień Dziecka trwa aż 10 dni!

Czekamy w Avenida Lounge, poziom +1, w godz. 10.00–18.00!