SIERPNIOWE WIECZORY W „KINIE NAD MIASTEM”

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. SIERPNIOWE WIECZORY W „KINIE NAD MIASTEM”

Wydarzenie

SIERPNIOWE WIECZORY W „KINIE NAD MIASTEM”

Avenida Poznań
02-30.08.2019

Nie ma nic przyjemniejszego niż muskający, wakacyjny wiatr… A jakby dodać do tego dobry film z przyjaciółmi na „dachu Poznania”?

Centrum Handlowe Avenida zaprasza na kontynuację lipcowego „Kina nad miastem” pod gołym niebem. Sierpniowy repertuar zapewni wieczory w gwiazdorskim towarzystwie.

Wakacyjne kino na świeżym powietrzu to świetna okazja do spędzania czasu ze znajomymi, a przy okazji zobaczenia najlepszych filmowych hitów. Po wysokiej frekwencji widzów w lipcowej edycji, w każdy piątek sierpnia (2.08, 9.08, 16.08, 23.08, 30.08) o godzinie 21:00 na parkingu E w Avenidzie będą wyświetlane najlepsze produkcje.

Po takich hitach jak „Bohemian Rhapsody” czy „Ostatnia rodzina”, Avenida przygotowała kolejne kinowe przeboje. Filmem, który zobaczymy w pierwszy piątek sierpnia jest „Green Book”. To Oscarowa produkcja, opowiadająca o mężczyźnie z Bronxu, który zostaje szoferem bogatego muzyka z wyższych sfer. Panowie wyruszają razem w wielotygodniowe tournée, podczas którego przeżywają wiele przygód. Kolejną projekcją, która pojawi się na ekranie „Kina nad miastem”, będzie komedia kryminalna „W starym dobrym stylu”, opowiadająca o trzech emerytach, którzy postanawiają obrabować bank. Entuzjaści dobrego humoru będą mogli również zobaczyć znaną produkcję z Meryl Streep i Hugh Grantem w rolach głównych. „Boska Florence” przedstawia biografię artystki operowej – Florence Foster Jopkins, która była określana „najgorszą śpiewaczką świata”. Nie zabraknie też propozycji dla fanów thrillerów. „Pasażer” to historia agenta ubezpieczeniowego, podróżującego codziennie pociągiem do pracy. O tym, jak taka podróż może zmienić życie, przekonają się widzowie już 23 sierpnia. Ostatnią projekcją, jaką zobaczymy na wielkim ekranie w Avenidzie jest „Zimna wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Polski film podbił rynek zagraniczny, był nominowany do Oscara, a Joanna Kulig zachwyciła swoją grą aktorską.

Seanse w ramach „Kinach nad miastem” odbywają się w każdy piątek sierpnia o godz. 21:00 na dachu Centrum Handlowego Avenida (parking E). Wstęp na nie jest bezpłatny.

REPERTUAR

2.08.2019 (piątek) godzina 21:00 – „Green Book”
9.08.2019 (piątek) godzina 21:00 – „W starym dobrym stylu”
16.08.2019 (piątek) godzina 21:00 – „Boska Florence”
23.08.2019 (piątek) godzina 21:00 – „Pasażer”
30.08.2019 (piątek) godzina 21:00 – „Zimna wojna”

Dojazd

Trasa