Rozrywka i relaks w Avenidzie Lounge

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Rozrywka i relaks w Avenidzie Lounge

Wydarzenie

Rozrywka i relaks w Avenidzie Lounge

Avenida Poznań
17.12.2019

Avenida to nie tylko zakupy! Nasze Centrum przygotowało specjalną strefę chillu Avenida Lounge.

Nowoczesny styl, ekologiczne rozwiązania i przestrzeń  do spotkań – to wszystko czeka na Was na 2 000 mkw. powierzchnina poziomie 1 i 2. Stworzyliśmy miejsce idealne do pracy, ale także spędzania czasu z bliskimi, gdzie każdy znajdzie to, czego potrzebuje.

Na odwiedzających czeka podświetlony ledowymi lampkami sufit imitujący  gwieździste  niebo, duże ekrany multimedialne, wygodne miejsca do siedzenia, wyłożone miękkimi pufami, a także miejsca coworkingowe z dostępem do prądu. W strefie warsztatowej dostępny jest duży, pięknie oświetlony drewniany stół. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy kolorowy i  interaktywny placu zabaw z grami edukacyjnymi, który rozjaśniają lampy w kształcie balonów.  

W nowej przestrzeni znajdą się również stoiska najemców gastronomicznych, a wśród nich lokal z lodami IceDream, kawiarnia Costa Coffee czy Sushi Point, a także trzy nowocześnie zaaranżowane stoiska pop-up concept  z polskimi markami.

Avenida Lounge to pierwsze takie miejsce na terenie centrum handlowego w Poznaniu, które sprzyja grupowym integracjom, organizacji różnego rodzaju wystaw, spotkań, wydarzeń czy warsztatów.

Spotkajmy się w Avenidzie Lounge!

Opinie

Dojazd

Trasa