Prosto z serca: Podziel się ciepłem!

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Prosto z serca: Podziel się ciepłem!

Wydarzenie

Prosto z serca: Podziel się ciepłem!

Avenida Poznań
16–19.12.2021

Dzielimy się ciepłem na święta!

Uwaga, już w czwartek, 16 grudnia startujemy z naszą akcją dobroczynną pod hasłem Podziel się ciepłem, w ramach której będziemy zbierać ciepłą odzież zimową dla potrzebujących!

Odwiedzając Avenidę w dniach 16 – 19 grudnia będziecie mogli zostawić na specjalnie przygotowanym stoisku zimowe kurtki, szaliki, czapki lub rękawiczki zakupione
w Avenidzie, bądź przyniesione ze sobą z domu. Wszystkie zebrane w ten sposób rzeczy przekażemy podopiecznym Stowarzyszenia MONAR w Poznaniu, które pod swoją opieką ma Schronisko dla Bezdomnych Kobiet oraz Schronisko dla Bezdomnych Mężczyzn. Dodatkowo, w ramach akcji Avenida ufunduje zimową odzież, która także zostanie przekazana beneficjentom MONAR-u.

Kilka praktycznych uwag na temat akcji:

- przyjmujemy rzeczy dla dorosłych i dla dzieci, w każdym rozmiarze,

- prosimy o nieprzynoszenie letnich czy wiosennych ubrań, pościeli ani ręczników,

- pamiętajmy, aby przekazywane rzeczy były czyste, wyprane i w bardzo dobrym stanie – takie, jakie sami chcielibyśmy od razu założyć (obsługa stanowiska może odmówić przyjęcia rzeczy, których jakość i stan budzi wątpliwości).

Gorąco zachęcamy do udziału!

 

Akcja Podziel się ciepłem będzie trwała w Avenidzie Poznań w dniach 16 – 19 grudnia. Stanowisko akcji zlokalizowane będzie przy fontannie na poziomie 1 od czwartku do soboty w godzinach 9.00 – 21.00, w niedzielę w godzinach 9.00 – 21.00.