PODUCHA OD SERCA: USZYJ JASIA!

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. PODUCHA OD SERCA: USZYJ JASIA!

Wydarzenie

PODUCHA OD SERCA: USZYJ JASIA!

Avenida Poznań
3.12.2022

Bądź z nami kolejny raz i Uszyj Jasia w Avenidzie !

Mamy 12 stanowisk z maszynami do szycia, niezliczone metry kolorowego materiału, gotowych do pomocy instruktorów, brakuje nam tylko.. Twoich rąk!


Jeśli lubisz pomagać i chcesz stworzyć kolorowy, mięciutki prezent dla małych pacjentów ze Szpitala Klinicznego im. K. Jonshera UM w Poznaniu, to nie może Cię zabraknąć
w kolejnym szlachetnym maratonie szycia poszewek na poduszki. Wystarczy Twoje zaangażowanie i sprawne ręce, całą resztę już mamy!

 

Akcja Uszyj Jasia organizowana jest w całej Polsce już od 12 lat, w majowej edycji udało się nam uszyć 162 kolorowych poszewek! Nie mamy zamiaru na tym poprzestać, dlatego zapraszamy do wspólnego bicia rekordu. Nie musisz być mistrzem ani mistrzynią krawiectwa, nie ważne czy jesteś maturzystą czy rodzicem robiącym zakupy w pośpiechu. Wstąp do nas, poświęć chwilę na coś dobrego, podziel się tym co najważniejsze, czyli swoim  zaangażowaniem i czasem. Nie wahaj się, weź ze sobą siostrę, tatę  albo koleżankę
i razem stwórzcie kolorowe jaśki wypełnione pozytywną energią.

 

Akcja Uszyj Jasia „Poduchy od serca” rozpocznie się w CH Avenida, na poziomie +1
w Avenida Lounge, w sobotę 3 grudnia od godziny 11.00  i trwać będzie do 18.00. Partnerem akcji jest firma Revorm Sp. z o.o, dostarczająca maszyny do szycia marki Minerva.