Poducha od serca: Uszyj jasia!

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Poducha od serca: Uszyj jasia!

Wydarzenie

Poducha od serca: Uszyj jasia!

Avenida Poznań
28.05.2022

Lubisz pomagać… w kreatywny sposób? Chcesz zrobić fajny prezent z okazji Dnia Dziecka chorym dzieciom? Weź udział w charytatywnym maratonie szycia jaśków i stwórz poszewkę pełną dobrej energii.

Naprawdę nie musisz być mistrzynią/mistrzem krawiectwa. I nieważne, czy jesteś nastolatkiem, emerytem, czy zabieganym rodzicem. Szyć może każdy, bo najważniejsze w tej akcji jest wielkie serce i dobre chęci. Bo to jaśki, które niosą pomoc chorym maluchom. W tegorocznej odsłonie maratonu wszystkie poszewki trafią do małych pacjentów ze Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu.

 

Dlatego nie czas na wahania! 28 maja w Avenida Lounge (poziom + 1) do dyspozycji będzie 10 stanowisk z maszynami do szycia, ponad 300 metrów kolorowego materiału oraz instruktorzy, którzy pokażą i nauczą szycia poszewek.

 

Podczas ostatniej edycji akcji spod igieł naszych Klientów wyszło 271 poszewek, które uatrakcyjniły sale szpitalne dziecięcego oddziału szpitala. W tym roku chcemy pobić ten rekord, dlatego mocno liczymy na Twoją obecność.

Uszyj z nami kilka poduch od serca :)

 

Czekamy od 11.00 do 18.00.