MIODZIO LOTERIA: KEEP CALM & BEE SWEET

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. MIODZIO LOTERIA: KEEP CALM & BEE SWEET

Wydarzenie

MIODZIO LOTERIA: KEEP CALM & BEE SWEET

Avenida Poznań
7.09-30.09.2022

Pszczoły… któż nie lubi tych małych, puszystych owadów!

Pożyteczne, słodkie, kojarzące się z latem – i na stałe obecne w Avenidzie. Podzielamy sympatię do tych uroczych zapylaczy i to dlatego organizujemy wielką akcję pod hasłem KEEP CALM & BEE SWEET, czyli loterię dla wszystkich naszych Klientów!

Między 8 a 30 września 2022r., w godzinach 11:00-19:00, w Avenida Lounge pojawi się  pasieka nagród. To właśnie tam należy skierować swoje kroki, by móc wziąć udział w loterii.

Jakie warunki trzeba spełnić? Wystarczy zrobić zakupy za min. 100 złotych na maksymalnie dwóch paragonach, a następnie zarejestrować dowody zakupu w Punkcie Obsługi Loterii. Na stoisku czeka specjalny loteriomat, który wyświetli informację, czy tym razem udało się wygrać którąś z setek nagród natychmiastowych.

Łącznie Avenida przygotowała aż 1169 nagród, a wśród nich – słoiki pysznego miodu, ekspresy do wody gazowanej, karty podarunkowe o wartości 50 i 150 złotych, urocze plecaki i parasole z pszczółką oraz zaparzacze do kawy i herbaty. Jest o co powalczyć!

Wierzymy, że słoneczna, radosna loteria uprzyjemni końcówkę ciepłej pory roku, a świetne nagrody osłodzą dzień każdego z uczestników! 

Regulamin akcji znajduje się w Punkcie Obsługi Loterii (Avenida Lounge) na poziomie +1.