IDZIE JESIEŃ: UMIL JĄ PREZENTAMI!

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. IDZIE JESIEŃ: UMIL JĄ PREZENTAMI!

Wydarzenie

IDZIE JESIEŃ: UMIL JĄ PREZENTAMI!

Avenida Poznań
8-23.09.2023

Loteria Hello Jesień - weź udział w loterii i urządź sobie domową strefę relaksu

Chcesz rozpocząć jesień pełną energii i nowych gadżetów? Mamy dla Ciebie idealną okazję! W dniach od 8 do 23 września 2023 r., zapraszamy Cię na niezwykłą Loterię Hello Jesień w Avenidzie Poznań. Przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałenagrody, które sprawią, że nadchodząca jesień będzie jeszcze bardziej magiczna.
 

Jak wziąć udział w loterii?
 

To proste! Zrób zakupy za minimum 150 złotych na maksymalnie dwóch paragonach i zarejestruj je u hostessy w Punkcie Obsługi Loterii, między godziną 11:00 a 18:50. Następnie sprawdź w loteriomacie, którą z nagród udało Ci się wygrać.

 

Co można wygrać?


Wśród nagród czeka na Ciebie prawdziwa moc atrakcji: ekspresy kapsułkowe cafissimo Tchibo, modne zegarki S.T.A.M.P.S, zegarki sportowe, kubki termiczne, głośniki bezprzewodowe, masażery do oczu, ulubione gry planszowe, cudowne świece sojowe, wygodne pufy, designerskie lampki ledowe, ciepłe i miękkie koce oraz karty podarunkowe do sklepów Avenidy Poznań.


Szczegóły i regulamin

Wszystkie szczegóły oraz regulamin naszej akcji znajdziesz w Punkcie Obsługi Loterii, który znajduje się na poziomie +1 obok fontanny. Nie czekaj, dołącz do nas i zacznij jesień pełną niespodzianek!

Taki mamy klimat, że umilamy jesień nagrodami

.