WROTKARNIA POD AŻUROWYM NIEBEM

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. WROTKARNIA POD AŻUROWYM NIEBEM

Wydarzenie

WROTKARNIA POD AŻUROWYM NIEBEM

Avenida Poznań
01.07.2023

LIPIEC NA WROTKACH W AVENIDZIE!

Od 1 lipca odwiedź nasze Centrum i skorzystaj bezpłatnie z wrotkarni pod ażurowym niebem!

Dla wszystkich, którzy w lipcu spędzają czas w Poznaniu przygotowaliśmy „Wrotkarnię pod ażurowym niebem”. Od poniedziałku do soboty w godzinach od 12:00 do 18:00 obok salonu H&M na poziomie +1 dla wszystkich chętnych do jazdy na wrotkach dostępna jest nawierzchnia sportowa o powierzchni ok. 200 m².  Tuż obok niej jest miejsce, gdzie bezpłatnie będzie można wypożyczyć sprzęt w postaci wrotek, ochraniaczy oraz kasków.

Obecni na miejscu animatorzy pomogą w opanowaniu techniki jazdy osobom pierwszy raz próbujących swych sił w tego rodzaju aktywności oraz zorganizują zabawy dla wszystkich dzieci i dorosłych. Wśród konkurencji znajdą się przejazdy pod tyczką, drużynowe zawody  slalomu między pachołkami, grupowy berek oraz inne atrakcje.

Zachęcamy również do zapisania się na zajęcia dla początkujących w „Letniej szkółce wrotkarskiej”, które potrwają od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-13:00. Zgłoszenia do szkółki można wysyłać pod adres mailowy: biuro@kolowrotki.com.pl. Liczba miejsc ograniczona.

 

REGULAMIN

ZGODA