Bezpieczne zakupy z Avenidą

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Bezpieczne zakupy z Avenidą

Wydarzenie

Bezpieczne zakupy z Avenidą

Avenida Poznań
8.12.2020

By móc się cieszyć w pełni komfortowymi, bezpiecznymi zakupami w tym szczególnym czasie, pamiętaj aby zastosować się do poniższych wskazówek, opracowanych przez Polską Radę Centrów Handlowych:

 

  • ZRÓB LISTĘ ZAKUPÓW -  dzięki czemu czas spędzony w sklepach będzie bardziej efektywny.
  • ZAPLANUJ, KIEDY NAS ODWIEDZISZ – podpowiadamy, że najmniej tłoczno jest u nas od poniedziałku do czwartku do godziny 15.00. Pamiętaj o godzinach dla seniorów w aptekach, drogeriach i sklepach spożywczych – od poniedziałku do piątku od 10.00 do 12.00.
  • NA ZAKUPY WYBIERZ SIĘ NAJLEPIEJ SAMEMU – jeżeli czujesz się niezdrowy, zrezygnuj z zakupów lub poproś o pomoc kogoś bliskiego.
  • W TRAKCIE ODWIEDZIN W AVENIDZIE, PAMIĘTAJ O ZASADZIE DDM:

– zakrywaj usta i nos – najlepiej maseczką ochronną,

– regularnie dezynfekuj dłonie – przed wejściem do każdego ze sklepów,

– zachowuj dystans społeczny – bezpieczne minimum to 1.5 metra.

  • IM MNIEJ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU, TYM LEPIEJ – zalecamy płatności kartami zbliżeniowymi, staraj się także dotykać jak najmniejszą liczbę przedmiotów i powierzchni na terenie obiektu. Po każdorazowym kontakcie zdezynfekuj dłonie.
  • SŁUCHAJ KOMUNIKATÓW GŁOSOWYCH, BĄDŹ CIERPLIWY – jeśli z uwagi na dopuszczalny limit osób na metr kwadratowy zostaniesz poproszony o poczekanie na wejście do danego sklepu lub do Centrum.

 

Zastosujmy się wszyscy do powyższych zaleceń. Nasze Centrum jest regularnie dezynfekowane, zwiększyliśmy także częstotliwość sprzątania toalet i części wspólnych. Do dyspozycji Klientów są także płyny do dezynfekcji, które znajdują się na pasażu Centrum. A jeśli zapomniałeś maseczki, nic nie szkodzi – zaopatrzysz się w nią w naszym Punkcie Informacji.

 

Wspólnie zadbajmy o to, by czas zakupów oraz załatwiania codziennych spraw pozostawał w pełni bezpieczny i przyjazny dla każdego z nas.

Bądźmy dla siebie uprzejmi i pamiętajmy, że nasze zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze.

Do zobaczenia w Avenidzie!