Wygraj Mercedesa CLA Shooting Brake Z PEŁNYM BAKIEM na rok!

  1. Strona główna
  2. Promocje
  3. Wygraj Mercedesa CLA Shooting Brake Z PEŁNYM BAKIEM na rok!

Promocje

Anbieterinformation

Nazwa firmy Avenida Poznań
Adres

Matyi 2

61-586 Poznań

Wygraj Mercedesa CLA Shooting Brake Z PEŁNYM BAKIEM na rok!

Panek
-

Imprezy urodzinowe mają to do siebie, że podczas ich trwania powstają szalone pomysły, które należy natychmiast zrealizować. Takim pomysłem jest PANEK NO LIMITS, czyli konkurs na najbardziej kreatywny, szalony materiał video, który wywoła uśmiech na twarzach oglądających! Ale to nie wszystko, bo bardziej szalona od naszego pomysłu jest nagroda jaką przyznamy zwycięzcy konkursu, a będzie nią Mercedes-Benz Shooting Brake na 12 miesięcy wraz z kartą paliwową, dzięki której zwycięzca będzie mógł tankować swoją gwiazdę przez cały rok!

Założenia konkursu są proste:

  • Wynajmij samochód carsharingowy PANEK.
  • Weź kamerę, smartfon lub inne urządzenie rejestrujące i nagraj swój brawurowy film (trwający max. 60 sekund). Pokaż w nim swoją interpretację hasła NO LIMITS!
  • Gotowe video wrzuć na Facebooka, Instagrama, Tik Toka lub Youtube, a najlepiej na każdy z tych portali! Pamiętaj, że musisz mieć profil publiczny.
  • Oznacz nasz profil oraz dodaj #paneknolimits.  
  • W treści posta nominuj 3 osoby i zachęć ich do wzięcia udziału w konkursie.
  • To wszystko! Pozostanie Ci już tylko oczekiwanie na wyniki!

 

Brzmi świetnie, prawda? To wszystko jest możliwe! Wystarczą chęci, kreatywność i trochę szczęścia, bo konkurencja będzie zapewne bardzo silna. Pamiętajcie, że najważniejsze jest bezpieczeństwo i działanie w zgodzie z prawem.

Na zgłoszenia czekamy do 31 października. Po tym czasie komisja konkursowa uda się na naradę i wybierze szczęśliwca, który otrzyma od nas na rok Mercedesa CLA Shooting Brake z kartą paliwową.

 https://panekcs.pl/aktualnosci/panek-no-limits

Panek