Ice Dream

  1. Strona główna
  2. Gastronomia
  3. Ice Dream
Ice Dream

Ice Dream

Gelateria Ice Dream to bajkowe miejsce, które udowadnia, że lody mogą być nie tylko smaczne, ale i piękne. Zwłaszcza jeśli wykona się je własnoręcznie, łącząc ulubione smaki z kolorowymi dodatkami. Self service gelateria to nowe podejście do jedzenia lodów. Każdy nakłada sobie ile chce, a płaci w zależności od tego, ile waży porcja.

Przepis na idealny deser jest tu prosty:

  1. Wybierz wafelek lub kubeczek
  2. Skomponuj smaki
  3. Dodaj to, co lubisz
  4. Zważ i zapłać

Lody Ice Dream to wszystkie barwy tęczy oraz paleta smaków, wśród których znajdziecie: zieloną herbatę, czarną wanilię, vege mango, a nawet… tęczowego jednorożca. Ostateczny kolor i smak loda zależy jedynie od Waszej wyobraźni! W końcu to Wy jesteście jego twórcami. Ice Dream pomoże uczynić go pięknym. Dzięki dodatkom takim jak: kuleczki z jadalnego brokatu, świeże owoce, wiórki czekolady czy kolorowe posypki zamienicie swojego loda w prawdziwe dzieło sztuki. Aż prosi się, by na koniec zrobić zdjęcie i pochwalić się swoim znajomym.

Poza lodami włoskimi na wagę, w Ice Dream znajdziecie świeżo wyciskane soki oraz wybór najpopularniejszych rodzajów kawy. Gelateria Ice Dream to idealne miejsce, by przyjść z dzieciakami po seansie w kinie, z koleżankami i kolegami po lekcjach, nie mówiąc już o sympatii, którą można tu zabrać na randkę. W końcu, kto z nas nie lubi lodów?

Center Map