BoBoQ

  1. Strona główna
  2. Gastronomia
  3. BoBoQ
BoBoQ

BoBoQ

Znana w wielu krajach bąbelkowa herbata BoBoQ dotarła w końcu do Polski! Pokochali ją już na całym świecie! I Wy ją pokochacie! Ten wspaniały orzeźwiający napój pochodzący z Dalekiego Wschodu, według oryginalnej receptury produkowany jest z naturalnych składników na bazie elitarnych herbat z dodatkiem naturalnych owocowych soków.

Oprócz prawdziwego smaku herbaty i soczystych owoców w BoBoQ znajdziecie pełno bąbelków. Do wyboru mamy wyśmienite kuleczki tapioki, popping boba wypełnione sokiem owocowym, oraz pyszne i soczyste galaretki.

Fantastyczne dodatki w herbatkach BoBoQ eksplodują mocą owoców w Twoich ustach! BoboQ to styl życia, którym zarazić można się od pierwszego spróbowania! Zapraszamy!

W ofercie również naturalne soki owocowe wyciskane przy kliencie Shake z pysznym jogurtem naturalnym, Smoothie z naturalnymi owocami, Detoxy - wybrane kompozycje owocowe wraz z naturalnym sokiem wyciskanym ze świeżych owoców oraz zdrowe dodatki gratis typu jagody goji, młody jęczmień, Granole na bazie mrożonego jogurtu ze świeżymi owocami, pszenicą i grunchy - tylko 100 kalorii a energia na cały dzień.

Center Map