Avenida Lounge

Avenida Lounge

  1. Strona główna
  2. Avenida Lounge

 

Avenida Lounge: miejsce dla ciebie!

Gwiaździste niebo, miękkie pufy, lody i kawa na wyciągnięcie ręki… To nie scenografia. Tak wygląda Avenida Lounge – 2000 m² chilloutu na wysokim poziomie w naszej galerii. Nowoczesny design, ekologiczne rozwiązania, różnorodne atrakcje… Avenida Lounge kusi wyjątkową ofertą i piękną przestrzenią przeznaczoną na spotkania biznesowe, z przyjaciółmi i bliskimi oraz na wydarzenia kulturalne.

Strefa dla dzieci

Nasycony kolorami, interaktywny plac zabaw ma do zaoferowania wiele gier edukacyjnych dla najmłodszych. Wspaniałe oświetlenie – z lamp w kształcie balonów – sprzyja doskonałej zabawie. Zapraszamy na poziom +2 – tu każdy maluch będzie chciał wrócić!

Możliwości dla biznesu

Wyjątkowa przestrzeń Avenidy Lounge umiejscowiona na poziomach +1 i +2 to doskonała oferta dla osób lub firm, które poszukują miejsca dla swojej działalności. Nowoczesna infrastruktura i ogromna przestrzeń doskonale służy zaprezentowaniu oferty produktowej lub usługowej szerokiemu gronu odbiorców. Swoje miejsce znalazły tu już stoiska gastronomiczne: lodziarnia Ice Drea, kawiarnia Costa Coffee i Sushi Point. W przypadku zainteresowania wynajmem stoiska lub miejsca pod punkt gastronomiczny prosimy o kontakt mejlowy: reklama@avenidapoznan.com

Strefa chilloutu

Miękkie pufy i wygodne miejsca do siedzenia oraz nastrojowe światło umożliwiają relaks. Lokale gastronomiczne z kawą i przekąskami doskonale uzupełniają tę wyjątkową przestrzeń, tworząc idealne miejsce odpoczynku. Mogą z niego korzystać zarówno klienci robiący zakupy w centrum, jak i osoby, dla których Avenida jest przystankiem w całodziennej podróży. Rozgość się!

Strefa coworkingowa

Ponadczasowy styl, ergonomiczne meble i przestronne wnętrze to nie wszystkie atuty, dzięki którym Avenida Lounge pretenduje do miana jednej z najlepszych przestrzeni coworkingowych w mieście. W tej strefie znajduje się także wielki podświetlany stół, a wszystkie wspomniane elementy składają się na oryginalną scenografię przeprowadzanych tu warsztatów. Ekologiczne rozwiązania wykorzystane przy projektowaniu tego miejsca oraz bliskość stoisk gastronomicznych dodatkowo wyróżniają je na tle konkurencji i sprawiają, że to właśnie w Avenidzie Lounge pracuje się najlepiej!

 

 

Opinie

Wczytaj więcej